annenize söylenecek en güzel sözler

 1. Anneçim seni cok seviyorum iyikine varşın hayatımda benim tek aşkımsın
 2. Anneçim, biriciğim.Sonsuz sevgini, bitmez tükenmez sabrını ancak anne olunca anlayabileceğim herhalde.Seçme şansım olsaydı yine senin annem olmanı istedim. SENI çOK SEVIYORUMM. Anneler günün kutlu olsun!!!
 3. Anneler günün kutlu olsun ANNEM! Her zaman söylemesem de seni çok sevdiğimi bir tek sen biliyorsun.
 4. Anneler günün kutlu olsun! Sabırlı, sıcak, ilgilli, sevkatlı. Mükemmel bir eş ve mükemmel bir annesin seni seviyoruz aylen
 5. Anneler günün kutlu olsun.Anneler ölmesin.
 6. Annelerdir bütün çocukları sevindiren..Güneş yüzlü annem, ellerinden öperim.
 7. Annem senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştirHiç ışığın eksilmeyecek biliyorumVarlığınla mutluyumAnneler günün kutlu olsun sevgili annem
 8. Annem.. annem.. ben sensiz hep eksiğim.. Yanında olmasam da, sen yine benimleşin.
 9. Bana verdiğin sevgiyle bütün dünyam çiçek açtıOnları hıç soldurmadım annemAnneler günün kutlu olsun.
 10. Ben çelik nrw & rüzgarlar gibi savruldüm.Meçhulden meçhule,yağmur gibi yağdım sel oldum taştan taşa yinede bügünde ölmedim annem.Uzaktan seni çöok seviyorum.
 11. Beni benden çok sevdiğine inandığım tek insan, ANNEMEllerinden öperim.
 12. Benim annem, canım annemSen benim hayatımın, en büyük varlığısınSensiz bir hayat düşünemiyorum senin varlığın, beni hayatta en mutlu eden şeyIyi ki varsın ve iyi ki benim annemsin, senin gibi bir annem olduğu için gurur duyuyorumAnneler günün kutlu olsun annem.
 13. Benim bitanecik tatlı annem, senin çoçuğun olduğum için her zaman gurur duydumEllerinden öperim
 14. benim için herşeye katlanan, her zaman yanımda olan, değeri biçilemeyen dünyanın en güzel annesine . anneler günün kutlu olsun .
 15. Bir günümde değil her günümdesin. Her gün her saniye benimleşin. Her zaman bana destek oldun. Sen benim için çok özelsin. Anneler günün kutlu olsun...
 16. Biricik annem.Anneler günün kutlu olsunHer zaman senin küçük bebeğinim.
 17. Bu dünyadaki en güvenli sığınağım senin kucağın. Benim annem olman bu dünyadaki en büyük şansım. seni seviyorum annem.. annerler günü kutlu olsun annem.
 18. Bütün acılar üstüme yağınca sen bana açılan şemsiyesin annem.Seni çok seviyorum.
 19. Canım Annem, benim senin varlığın her şeyiyle bana hayat veriyor. Senin o sıçacık sevgin vazgeçilmez sıçaklığın her zaman beni ısıttı, hep nerde zorda kalsam bana bir çıkar yolu buldun karanlıkta kaldığımda ay gibi parlayan ışığım, soğukta üşüdüğümde içimi sıçacık ısıtan sevginle her zaman yanımda
 20. Oldunııykı varsın iyiki benim annemsin senin gibi annem olduğu için Allahıma sonsuz şükürler olsun seni çok seviyorumCan özüm biricik anacığım, anneler gününü canı gönülden kutlarım, ellerinden öperim..Anneler Günün Kutlu Olsun.. .
 21. Canım annem, sultanım... Aldığım son nefese yaşadığım son güne kadar ben sana sende bana aitsin annem. Anneler günün kutlu olsun sultanım.
 22. çünkü aslında senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum, Anneler günün kutlu olsun canım annem.
 23. Dün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum anne. çünkü aslında senin kücük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !